Stypendium artystyczne Fundacji Balet w Szczecinie
Rok szkolny 2016/2017
- Kasper Górczak - klasa V, Mariusz Morawski - klasa IX
Rok szkolny 2015/2016
- Maria Góralczyk - klasa VII,
Rok szkolny 2014/2015 - Aleksandra Dudzik – klasa V, Hanna Szychowicz – klasa VI
Rok szkolny 2013/2014
- Mariusz Morawski - klasa VI, Aleksander Staniszewski - klasa IX
Rok szkolny 2012/2013 - Adrianna Rieske - klasa VI,  Emilia Sambor - klasa IV
Rok szkolny 2011/2012
- Milena Bartoszewska - klasa VIII
Rok szkolny 2010/2011
- Daria Majewska – klasa VI
Rok szkolny 2008/2009 - Justyna Cieplucha – klasa IX
Rok szkolny 2007/2008
- Iga Krata – klasa VIII

Stypendium artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Rok szkolny 2016/2017 Aleksandra Dudzik - klasa VII, Mariusz Morawski - klasa IX
Rok szkolny 2015/2016
Hanna Szychowicz - klasa VII, Mariusz Morawski - klasa VIII
Rok szkolny 2014/2015
– Adrianna Rieske - klasa VIII
Rok szkolny 2013/2014
- Emilia Sambor - klasa V, Hanna Szychowicz - klasa V
Rok szkolny 2012/2013
- Kinga Łapińska - klasa VII, Milena Bartoszewska - klasa IX, Daria Majewska – absolwentka
Rok szkolny 2011/2012 - Daria Majewska - klasa VIII
Rok szkolny 2010/2011
- Daria Majewska - klasa VII
Rok szkolny 2008/2009
- Iga Krata - absolwentka, Iga Krata – klasa IX
Rok szkolny 2006/2007 - Sharon Pietrzak – klasa VI

Stypendium artystyczne Marszałka Województwa Łódzkiego
2017 rok -
Natalia Augustyniak – klasa V, Kasper Górczak - klasa V, Hanna Szychowicz - klasa VIII
2016 rok
-
Aleksandra Dudzik – klasa VI, Mariusz Morawski – klasa VIII
2015 rok
-
Hanna Szychowicz – klasa VI, Adrianna Rieske – klasa VIII
2014 rok - Emilia Sambor - klasa V, Mariusz Morawski - klasa VI
2013 rok
- Hanna Szychowicz - klasa IV, Adrianna Rieske - klasa VI
2012 rok
- Emilia Sambor - klasa III, Daria Majewska - klasa VIII
2011 rok
- Adrianna Rieske - klasa IV, Kinga Łapińska - klasa V
2010 rok
- Daria Majewska - klasa VII, Aleksander Staniszewski - klasa V
2008 rok - Karolina Chojnacka - absolwentka 2007/2008

Stypendium naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego
2008 rok
- stypendium naukowe I stopnia za szczególne osiągnięcia związane z edukacją: Dominika Andrzejczak - klasa VIII

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Rok szkolny 2016/2017 -
Klaudia Tkaczyk - klasa IX
Rok szkolny 2015/2016 -
Adrianna Rieske - klasa IX
Rok szkolny 2014/2015
- Adrianna Rieske - klasa VIII
Rok szkolny 2012/2013 - Daria Majewska - klasa IX
Rok szkolny 2011/2012
- Aleksandra Chrząszcz - klasa IX
Rok szkolny 2010/2011
- Aleksandra Chrząszcz - klasa VIII
Rok szkolny 2009/2010
- Beata Kapluk – klasa IX
Rok szkolny 2008/2009
- Dominika Andrzejczak – klasa VIII
Rok szkolny 2007/2008
- Iga Krata – klasa VIII
Rok szkolny 2006/2007
- Matylda Molińska - klasa IX

Stypendium za wyniki  w nauce ze środków Centrum Edukacji artystycznej w warszawiE
Rok szkolny 2016/2017 - Anna Dominiak - klasa IIb, Wiktoria Zagórowska - klasa IIIb, Natalia Augustyniak - klasa V, Katarzyna Niedzielska - klasa V
Rok szkolny 2015/2016
- Adrianna Rieske - klasa IX
Rok szkolny 2014/2015 - Adrianna Rieske - klasa VIII
Rok szkolny 2013/2014 - Hanna Szychowicz - klasa V, Adrianna Rieske - klasa VII
Rok szkolny 2012/2013
- Emilia Sambor - klasa IV, Hanna Szychowicz - klasa IV
Rok szkolny 2011/2012
- Klaudia Tkaczyk - klasa IV
Rok szkolny 2010/2011
- Adrianna Rieske  – klasa IV
Rok szkolny 2007/2008
- Paulina Walczak – klasa II, Aleksandra Chrząszcz – klasa V, Joanna Myślicka – klasa VI
Rok szkolny 2006/2007
- Aleksandra Chrząszcz – klasa IV, Patrycja Krakus – klasa V, Joanna Myślicka – klasa V

Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY
Rok szkolny 2013/2014 - Szymon Wieczorek - klasa IV, Hanna Szychowicz - klasa V, Klaudia Tkaczyk - klasa VI

Stypendyści Krajowego Funduszu na rzecz dzieci
rok szkolny 2015/2016 - Mariusz Morawski - klasa VIII, Adrianna Rieske - klasa IX
rok szkolny 2014/2015 - Hanna Szychowicz -klasa VI
rok szkolny 2013/2014
- Mariusz Morawski - klasa VI, Emilia Sambor - klasa V
rok szkolny 2008/2009
- Iga Krata
rok szkolny 2007/2008 - Iga Krata

Stypendyści PROGRAMU STYPENDIALNEGO "MŁODA POLSKA"
(program przeznaczony jest dla młodych do 35 roku życia artystów, którzy mają w swoim dorobku wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki, którą uprawiają, tj. film, fotografia, muzyka, sztuki wizualne, literatura, taniec lub teatr)
XIII edycja - rok 2016 - Adrianna Rieske - studia w Hochschule für Musik und Theater München, Niemcy
XII edycja - rok 2015 - Emilia Sambor
- stypendium na naukę w Ecole de Danse L'Opera National de Paris, Francja
IX
edycja - rok 2012 - Olga Świetlicka - stypendium na realizację spektaklu "Name", udział w kursach i warsztatach
V
I edycja - rok 2009 - Olga Świetlicka - stypendium na studia na Anton Bruckner Privatuniversität Institute for Dance Arts w Linz

Inne stypendia
Rok szkolny 2013/2014
Emilia Sambor
- klasa V - Stypendium Dla Dzieci Uzdolnionych Fundacja Inicjatyw Kulturalnych w Radomsku, Stypendium Prezydenta Miasta Radomsko
Rok szkolny 2012/2013
Emilia Sambor
- klasa IV - Stypendium Dla Dzieci Uzdolnionych Fundacja Inicjatyw Kulturalnych w Radomsku
Martyna Berbas
- klasa V - Stypendium Gminy Kobierzyce za wybitne osiągnięcia w kategorii artystycznej
Rok szkolny 2011/2012
Emilia Sambor
- klasa III - Stypendium Dla Dzieci Uzdolnionych Fundacja Inicjatyw Kulturalnych w Radomsku
Rok szkolny 2010/2011
Emilia Sambor
- klasa II - Stypendium Dla Dzieci Uzdolnionych Fundacja Inicjatyw Kulturalnych w Radomsku

Strona główna


Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi
2017-02-22 23:02:22