Sukcesy międzynarodowe

MIĘDZYNARODOWY KONKURS CHOREOGRAFICZNY UCZNIÓW SZKÓŁ BALETOWYCH W BYTOMIU (konkurs co dwa lata)

2018

  • wyróżnienie – Zofia Wara-Wąsowska (kl. VI)
  • nagroda specjalna dyrektora Festiwalu Warsaw Dance Days, udział w VII edycji Festiwalu w 2018r. – Zofia Wara-Wąsowska (kl. VI)

2016

  • I miejsce za choreografię „Re-change” – Aleksandra Dudzik (kl. VI) i Mariusz Morawski (kl. VII) – duet
  • wyróżnienie – Martyna Berbas (kl. VIII)
  • wyróżnienie – Klaudia Tkaczyk (kl. VIII)
  • wyróżnienie – Anna Major (klasa VIII)
  • wyróżnienie – Aleksandra Pawlak (klasa VIII)
  • nagroda Specjalna Prezesa Zarządu Fundacji Sztuki Tańca – Aleksandra Dudzik (kl. VI) i Mariusz Morawski (kl. VII) – duet
  • nagroda Specjalna Dyrektora Magyar Táncmüvészeti Föiskola Hungarian Dance Academy – Aleksandra Dudzik (kl. VI) i Mariusz Morawski (kl. VII) – duet
  • nagroda Specjalna Dyrektora Warszawskiego Teatru Tańca – Aleksandra Dudzik (kl. VI) i Mariusz Morawski (kl. VII) – duet
  • specjalne zaproszenie w imieniu Fundacji Rozwoju Tańca Eferte i Teatru Rozbark – Aleksandra Dudzik (kl. VI) i Mariusz Morawski (kl. VII) – duet

 


MIĘDZYNARODOWY KONKURS „ZŁOTE POINTY” W SZCZECINIE

2021

  • roczne stypendium artystyczne Fundacji Balet w Szczecinie – Iga Matera
  • stypendium artystyczne  Dyrektora Artystycznego Arts Ballet Theatre of Floryda – Emil Tamborski

2020

  • roczne stypendium artystyczne Fundacji Balet w Szczecinie – Mikołaj Spiżewski
  • stypendium artystyczne  Dyrektora Artystycznego Arts Ballet Theatre of Floryda – Mikołaj Spiżewski

2019
nagroda specjalna – stypendium Instytutu Muzyki i Tańca w Warszawie –
Zuzanna Wasiak

2018

  • wyróżnienie – Hanna Szychowicz
  • nagroda publiczności – Hanna Szychowicz

2017

  • Laureat Konkursu „Złote Pointy 2017” – Mariusz Morawski
  • tytuł „Najlepszy absolwent Szkół Baletowych w Polsce w roku 2017” – Mariusz Morawski
  • nagroda specjalna ZASP – Mariusz Morawski
  • nagroda publiczności – Mariusz Morawski
  • wyróżnienie – Klaudia Tkaczyk
  • nagroda dla pedagoga prowadzącego – Wojciech Domagała

 


MIĘDZYNARODOWY KONKURS BALETOWY W PILŹNIE, CZECHY (konkurs co trzy lata)

2018
II miejsce w kategorii juniorów grupa chłopców 
– Kasper Górczak (kl. VII)

2015
I miejsce w kategorii juniorów grupa chłopców – Mariusz Morawski (kl. VIII)
wyróżnienie w kategorii juniorów grupa dziewcząt – Aleksandra Dudzik (kl. V)