Stypendyści

Stypendium artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
rok szkolny 2018/2019 – Zofia Wara-Wąsowska – klasa VII,
rok szkolny 2017/2018
– Natalia Augustyniak – klasa VI, Kasper Górczak – klasa VI, Hanna Szychowicz – klasa IX
rok szkolny 2016/2017
– Mariusz Morawski – klasa IX, Aleksandra Dudzik – klasa VII, Mariusz Morawski – absolwent
rok szkolny 2015/2016
– Hanna Szychowicz – klasa VII, Mariusz Morawski – klasa VIII
rok szkolny 2014/2015
– Adrianna Rieske – klasa VIII
rok szkolny 2013/2014 – Emilia Sambor – klasa V, Hanna Szychowicz – klasa V
rok szkolny 2012/2013
– Kinga Łapińska – klasa VII, Milena Bartoszewska – klasa IX, Daria Majewska – absolwentka
rok szkolny 2011/2012 – Daria Majewska – klasa VIII
rok szkolny 2010/2011
– Daria Majewska – klasa VII
rok szkolny 2008/2009
– Iga Krataabsolwentka, Iga Krata – klasa IX
rok szkolny 2006/2007 – Sharon Pietrzak – klasa VI

Stypendium artystyczne Fundacji Balet w Szczecinie
rok szkolny 2019/2020 – Kamila Lechowska – klasa VI, Kasper Górczak – klasa VIII
rok szkolny 2018/2019 – Natalia Augustyniak – klasa VII, Zofia Wara-Wąsowska – klasa VII
rok szkolny 2017/2018 – Kasper Górczak – klasa V, Mariusz Morawski – klasa IX
rok szkolny 2016/2017 – Maria Góralczyk – klasa VII,
rok szkolny 2015/2016 – Aleksandra Dudzik – klasa V, Hanna Szychowicz – klasa VI
rok szkolny 2014/2015 – Mariusz Morawski – klasa VI, Aleksander Staniszewski – klasa IX
rok szkolny 2013/2014 – Adrianna Rieske – klasa VI,  Emilia Sambor – klasa IV
rok szkolny 2012/2013
– Milena Bartoszewska – klasa VIII
rok szkolny 2011/2012
– Daria Majewska – klasa VI
rok szkolny 2008/2009 – Justyna Cieplucha – klasa IX
rok szkolny 2007/2008
– Iga Krata – klasa VIII

Stypendium artystyczne Marszałka Województwa Łódzkiego
2019 rok – Natalia Augustyniak – klasa VII, Kasper Górczak – klasa VII
2018 rok – Zofia Wara-Wąsowska – klasa VI
2017 rok – Natalia Augustyniak – klasa V, Kasper Górczak – klasa V, Hanna Szychowicz – klasa VIII
2016 rok – Aleksandra Dudzik – klasa VI, Mariusz Morawski – klasa VIII
2015 rok – Hanna Szychowicz – klasa VI, Adrianna Rieske – klasa VIII
2014 rok – Emilia Sambor – klasa V, Mariusz Morawski – klasa VI
2013 rok
– Hanna Szychowicz – klasa IV, Adrianna Rieske – klasa VI
2012 rok
– Emilia Sambor – klasa III, Daria Majewska – klasa VIII
2011 rok
– Adrianna Rieske – klasa IV, Kinga Łapińska – klasa V
2010 rok
– Daria Majewska – klasa VII, Aleksander Staniszewski – klasa V
2008 rok – Karolina Chojnacka – absolwentka 2007/2008

Stypendium naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego
2008 rok – stypendium naukowe I stopnia za szczególne osiągnięcia związane z edukacją: Dominika Andrzejczak – klasa VIII

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
rok szkolny 2017/2018 – Hanna Szychowicz – klasa IX
rok szkolny 2016/2017 – Klaudia Tkaczyk – klasa IX
rok szkolny 2015/2016 – Adrianna Rieske – klasa IX
rok szkolny 2014/2015
– Adrianna Rieske – klasa VIII
rok szkolny 2012/2013 – Daria Majewska – klasa IX
rok szkolny 2011/2012
– Aleksandra Chrząszcz – klasa IX
rok szkolny 2010/2011
– Aleksandra Chrząszcz – klasa VIII
rok szkolny 2009/2010
– Beata Kapluk – klasa IX
rok szkolny 2008/2009
– Dominika Andrzejczak – klasa VIII
rok szkolny 2007/2008
– Iga Krata – klasa VIII
rok szkolny 2006/2007
– Matylda Molińska – klasa IX

Stypendium za wyniki  w nauce ze środków Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie
rok szkolny 2018/2019 – Zuzanna Wachowicz – klasa I, Igor Nolbrzak – klasa II, Antonina Jędrzejczak – klasa III, Aleksandra Rudnicka – klasa III, Anna Dominiak – klasa IV, Julia Michalak – klasa IV, Julia Fieńko – klasa VI, Natalia Augustyniak – klasa VII
rok szkolny 2017/2018 – Anna Dominiak – klasa IIIb, Julia Michalak – klasa IIIb, Natalia Augustyniak – klasa VI, Katarzyna Niedzielska – klasa VI, Zofia Wara-Wąsowska – klasa VI
rok szkolny 2016/2017 – Anna Dominiak – klasa IIb, Wiktoria Zagórowska – klasa IIIb, Natalia Augustyniak – klasa V, Katarzyna Niedzielska – klasa V, Zofia Wara-Wąsowska – klasa V
rok szkolny 2015/2016 – Adrianna Rieske – klasa IX
rok szkolny 2014/2015 – Adrianna Rieske – klasa VIII
rok szkolny 2013/2014 – Hanna Szychowicz – klasa V, Adrianna Rieske – klasa VII
rok szkolny 2012/2013
– Emilia Sambor – klasa IV, Hanna Szychowicz – klasa IV
rok szkolny 2011/2012
– Klaudia Tkaczyk – klasa IV
rok szkolny 2010/2011
– Adrianna Rieske  – klasa IV
rok szkolny 2007/2008
– Paulina Walczak – klasa II, Aleksandra Chrząszcz – klasa V, Joanna Myślicka – klasa VI
rok szkolny 2006/2007
– Aleksandra Chrząszcz – klasa IV, Patrycja Krakus – klasa V, Joanna Myślicka – klasa V

Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY
rok szkolny 2013/2014 – Szymon Wieczorek – klasa IV, Hanna Szychowicz – klasa V, Klaudia Tkaczyk – klasa VI

Stypendyści Krajowego Funduszu na rzecz dzieci
rok szkolny 2015/2016 – Mariusz Morawski – klasa VIII, Adrianna Rieske – klasa IX
rok szkolny 2014/2015 – Hanna Szychowicz -klasa VI
rok szkolny 2013/2014
– Mariusz Morawski – klasa VI, Emilia Sambor – klasa V
rok szkolny 2008/2009
– Iga Krata
rok szkolny 2007/2008 – Iga Krata

Stypendyści PROGRAMU STYPENDIALNEGO „MŁODA POLSKA”
(program przeznaczony jest dla młodych do 35 roku życia artystów, którzy mają w swoim dorobku wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki, którą uprawiają, tj. film, fotografia, muzyka, sztuki wizualne, literatura, taniec lub teatr)
XIII edycja – rok 2016 – Adrianna Rieske – studia w Hochschule für Musik und Theater München, Niemcy
XII edycja – rok 2015 – Emilia Sambor – stypendium na naukę w Ecole de Danse L’Opera National de Paris, Francja
IX edycja – rok 2012 – Olga Świetlicka – stypendium na realizację spektaklu „Name”, udział w kursach i warsztatach
VI edycja – rok 2009 – Olga Świetlicka – stypendium na studia na Anton Bruckner Privatuniversität Institute for Dance Arts w Linz